zábavní park, zábava
Brno

Paddleboarding na Brněnské přehradě 5.0 1 Hlasovat

Inspektor
Email
Adresa
Klíčové slovo
Brno, děti, paddleboarding, paddlebord, přehrada, půjčovna, sport, volný čas
děti
koupaliště
volný čas
výletní místo
  • jsem návštěvník
Sdílejte se svými přáteli...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

SUP na Brněnské přehradě!  Že jste o Stand Up Paddleboardingu (SUP) ještě neslyšeli? Že jste slyšeli, ale mysleli si, že je to jen zábava pro mladé surfaře? Půjčovna Paddleboardů Sinice vás přesvědčí o tom, že i vy budete nadšeni, že si v Brně SUP můžeme užít.

Stand Up Paddleboarding  je zábava pro všechny věkové kategorie (John Zapotocky na Havaji pádloval do svých 91 let). Je to příjemný způsob, jak procvičit a posílit celé tělo, a to i pro naprosté začátečníky. Ať už pádlujete na moři, jezeře, přehradě či řece, jste navíc vždy v nádherném prostředí. Není divu, že je SUP nejrychleji se rozvíjejíci zábavou nejen u nás, ale i v místě svého „znovuzrození“ na Havajských ostrovech.

Na klidné hladině Brněnské přehrady je Paddleboarding ještě snadnější, než na moři či řece. Osvojíte si ho tak během několika málo minut. Rovnoměrně zapojíte svaly celého těla a procvičíte vaši rovnováhu. Můžete se vydat na poklidnou výjižďku, půldenní výlet na hrad Veveří nebo společnou snídani. Paddleboard může být také zdrojem zábavy, nahrazující nafukovací člun nebo matraci. Pády na hranu nafukovacího prkna vůbec nebolí.  Paddleboard si můžete v půjčovně vyzkoušet a pak si třeba naplánovat dovolenou s paddleboardem u rybníka nebo moře díky možnosti dlouhodobého zapůjčení. Paddleboardy Kiboko také vyrábí a prodává, zapůjčení tak může být způsobem, jak otestovat prkno, které vám bude skutečně vyhovovat. Paddleboardy jsou nafukovací, ovšem velmi odolné, a tak propadnete-li této zábavě, není nic lepšího, než si pořídit vlastní.

Novinkami sezóny 2016 je cvičení na boardech (Paddleworkout) a jóga na boadru (Paddle Yoga). Nadšence Paddleboardu nezastaví ani konec sezóny, cvičení se chystají přesunout přes zimu do krytých bazénů. Kondičku tak můžete udržovat celoročně.

Sdílejte se svými přáteli...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Číst dál →
5.0
Místo:
100.0%
Okolí:
100.0%
VŠECHNY PŘÍSPĚVKY
inspektor Redakce
Inspektor: člověk z masa a kostí. Expert na danou lokalitu a prověřený parťák projektu kdechcizit.cz. Zajímáte se o své okolí? Podnikáte výlety? Inspektorem můžete být i vy! Stačí splnit tři podmínky: 1. navštívíte místo osobně, 2. jste nezávislý/á, nedoporučujete ani neškodíte za úplatu, nepropagujete za úplatu a 3. snažíte se o to být objektivní a o hodnoceném místě zjistit maximum. Souhlasíte s názorem inspektora? Pokud se vám hodnocení inspektora nezdá, napište k jeho hodnocení komentář! Na váš názor jsme zvědaví.